אודות בינה

חברת בינה מערכות ופתרונות בע"מ הינה בית תוכנה, שנוסד בשנת 1990.

החברה שמשרדיה ממוקמים בגבעת שמואל, הינה חברה ותיקה, עם למעלה מ 20 שנות ניסיון, בתחום פתרונות ניהול לעסקים, החל מפתרונות פשוטים לעוסק זעיר ועד לתוכנת ERP מלאה וכוללת לניהול, שליטה ובקרה של העסק/מפעל/חברה על כל תכונותיו ומורכבויותיו.

לאור דרישות השוק הישראלי, ראתה החברה צורך בפיתוח תוכנה לניהול עסק אשר תתאים את עצמה לצרכים המשתנים של המשתמש. בהתאם, התוכנה מתאימה את עצמה לדרישות ושיטות העבודה של המשתמש.

בינה פותחה בהתאם לדרישות לקוחותיה ובהתאם לכך יתרונותיה העיקרים הם: ידידותיות, קלות תפעול, יעילות, אמינות וגישה חכמה לנתונים ושיפורים טכנולוגיים תמידיים.. יתרונה העיקרי של התוכנה הוא הגמישות שלה והאפשרות של חברת בינה להתאים את התוכנה למשתמש. בהשאלה ניתן לומר כי בעוד תוכנות אחרות מוכרות חליפה ומנסות לשכנע את הלקוח להתאים עצמו לחליפה שלהם... חברת בינה תופרת את החליפה למידותיו ולצרכיו של הלקוח. אצלנו בחברה קוראים לזה TAILOR MADE ERP . כלומר, "נתפור" את התוכנה למידותיו ולצרכיו של הלקוח.

פרט למודולים ה"רגילים" של תוכנת ERP כגון : ניהול תהליכי שיווק, ניהול כספי, רכש ויבוא, מכירות, מלאי, ניהול רצפת ייצור, והנהלת חשבונות מלאה, לתוכנה מודולים ספציפיים וייחודיים לתחומי עיסוק שונים של לקוחותיה כגון : מודול ניהול בית דפוס, מודול ניהול הזמנות והמכלתן, מודול ניהול ציי רכב ואמבולנסים, מודולים לענף המחזור והניקיון, מודול לניהול פרויקטים ועוד...ועוד....

לאחרונה פיתחה החברה תוכנות לקופות וכבר מכרה מס' קופות לחברות שונות. תחום הקופות הינו תחום גדול ורחב ומהווה קרקע פורייה לצמיחת החברה ולהתפתחותה.

כמו כן, פותחו לאחרונה אפליקציות לסמארט-פון ו/או טאבלט המתממשקות ישירות לתוכנת בינה ומאפשרות פעילויות שונות און-ליין. (כגון אפליקציה לסוכן שמאפשרת לו לשלוף נתונים ולהציגם כולל החתמת הלקוח על תעודה שתישמר חתומה במאגר החברה).

כאמור, במסגרת המוטו של החברה להתאים את התוכנה ללקוח ובמסגרת השיפורים המתמידים החברה פיתחה ומפתחת מודולים תוכנות ואפליקציות נוספים כל העת.

התוכנה מיועדת לחברות קטנות ובינוניות אשר מעוניינות למחשב את תהליכי העבודה, לייעל אותם ולחסוך בעלויות.

בין לקוחותינו

Mati
vis
Anak
shoar
gestlist
emnuel
eltron-2
ayalon
Barak
BarakHesh
Grafus
Hava
Hayam
manU
Modeen
Moshiko
MoshYosef
new logo
OldCity
paragon
Ydiot
aman
shavit
sfarim
Rches
yedtech
Yesod
tapuz
hamadpis
Dor2000
roltag
HaMaayan
shekel
TelAviv
Valdman
Doortec
YosiAmb
Hish
stickler
sofer
Ravgon
imale
Hitech
AmOved
Previous Next Play Pause