תוכנה לקופה רושמת ממוחשבת

תוכנה לקופה ממוחשבת מותקנת ישירות על הקופה והיא, למעשה, אחד הכלים החשובים בעסק הנעזר בה. היא הופכת את הקופה הרושמת ליעילה וחכמה הרבה יותר וכוללת מגוון של פתרונות, בהתאמה מלאה למשתמש בה. אם אתם מעוניינים לרכוש תוכנה לקופה רושמת תגלו שישנן לא מעט תוכנות כאלו, אותן פיתחו חברות שונות בשוק. חלקן סביר שתתאמנה לכם וחלקן, סביר שפחות. איך תאתרו את התוכנה הנכונה לכם ביותר? הנה כמה נקודות חשובות שכדאי שתיקחו בחשבון:

  1. ידידותית למשתמשים – מכיוון שסביר שתשתמשו בה לא מעט, כדאי לכם לשים דגש לעניין התפעול שלה. חפשו תוכנה שתפעולה קל וידידותי מאד, תוכנה שאיננה מצריכה יכולות טכניות גבוהות או מיומנויות כלשהן.
  2. תמיכה ללקוח – ייתכן ותתקלו במהלך הדרך בתקלות שונות. אלו לא בהכרח מעידות על טיב ואיכותה של התוכנה אך הן בהחלט צפויות. חשוב שהתוכנה שבה תבחרו תכלול גם שירותי תמיכה טלפוניים וגם שירות של טכנאי, שיגיע ישירות אל העסק שלכם במידת הצורך. תיקונים מהירים וזמינות רבה של שירותי התמיכה יאפשרו לכם להשתמש בה ללא בעיה ולהתגבר על כל תקלה. 
  3. עלויות התוכנה – כמה עולה התוכנה ומהן ההוצאות השוטפות הנלוות לה? העלויות הן פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון ובייחוד לאור הוצאותיו הרבות והשונות של כל עסק כמעט. כדאי מאד לערוך סקר שוק, להשוות בין המחירים ולבדוק מה מקבלים בתמורה לעלות. 
  4. הכלים שהיא כוללת – הגדרת צרכיו המדויקים של העסק שלכם תאפשר לכם לאתר תוכנה המותאמת לקופה הממוחשבת שלכם וכזו שמספקת את המענה לכל הצרכים, הן שלכם והן של העובדים שלכם המשתמשים בה אף הם. תוכנה פונקציונאליות תעזור לכם להתנהל בצורה חכמה יותר ולהימנע מטעויות שעשויות לעלות לכם לא מעט כסף. 

מחפשים תוכנה איכותית לקופה ממוחשבת? חברת בינה מערכות תוכנה ופתרונות בע"מ מתמחה בפיתוח תוכנות המותאמות לקופה ממוחשבות, תוכנות בהתאמה מלאה לכל עסק. לסקירת כלל שירותי ומוצרי החברה, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-7361150

בין לקוחותינו

Mati
vis
Anak
shoar
gestlist
emnuel
eltron-2
ayalon
Barak
BarakHesh
Grafus
Hava
Hayam
manU
Modeen
Moshiko
MoshYosef
new logo
OldCity
paragon
Ydiot
aman
shavit
sfarim
Rches
yedtech
Yesod
tapuz
hamadpis
Dor2000
roltag
HaMaayan
shekel
TelAviv
Valdman
Doortec
YosiAmb
Hish
stickler
sofer
Ravgon
imale
Hitech
AmOved
Previous Next Play Pause