תוכנה לתזרים מזומנים

ניהולו הכלכלי, כספי, של עסק הוא אתגר של ממש. לא משנה באיזה תחום העסק ומהו גודלו, חשוב לנהל אותו בצורה נכונה ויעילה ולו כדי להימנע מהוצאות מיותרות וטעויות, שעשויות לעלות ביוקר. שילוב של תוכנת תזרים מזומנים עוזר לעקוב באופן יומיומי שוטף אחר הוצאותיו והכנסותיו של העסק, וכל זאת – בלחיצת כפתור. 

לייעל את תהליך העבודה

באמצעות התוכנה אפשר לייעל באופן משמעותי את התנהלותו של העסק ולהנפיק דוחות חשובים המספקים מידע הכרחי לעובדים. אפשר באופן הזה לשלוט בכל ההוצאות וההכנסות ואף לתכנן את פעולותיו העסקיות של המקום. גם אם לא נמצאים בפועל בבית העסק, אפשר לבצע פעולות שונות בתוכנה בעזרת הנייד, היכן שניתן להתקינה, וכך להמשיך ולעבוד איתה ללא כל בעיה. אין צורך בידע פיננסי וגם לא ביכולות מחשב מתקדמות מאד. התוכנה ידידותית מאד למשתמש ופשוטה לתפעול. היא מותאמת ישירות לצרכיו של העסק ויכולים להיעזר בה בעלי כל התפקידים ולא רק אנשי הכספים. 

לפנות למקורות הנכונים

למעוניינים לשלב תוכנה כזו, כדאי לפנות לחברות המתמחות בהטמעה ובהתאמה מלאה ולתת דגש לעניין האיכות והשירות. חשוב שהן תספקנה לבעלי העסק, הבוחרים בתוכנה, גם שירותי תמיכה זמינים ויעילים וכן מחירים נוחים ומשתלמים. כדאי לשקול לשלב תוכנות נוספות בבית העסק, שיחד יספקו את כל הפתרונות הנדרשים לו להתנהלותו השוטפת (הן בפן השירותי, הן בפן הכספי והן בפן הניהולי). 

מחפשים דרך לייעל את התנהלותו הכספית של העסק שלכם? חברת בינה מערכות תוכנה ופתרונות בע"מ מתמחה בפיתוח תוכנות תזרים מזומנים, המתאימות לעסקים בסדרי גודל שונים. לסקירת כלל שירותי ומוצרי החברה, לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 03-7361150

בין לקוחותינו

Mati
vis
Anak
shoar
gestlist
emnuel
eltron-2
ayalon
Barak
BarakHesh
Grafus
Hava
Hayam
manU
Modeen
Moshiko
MoshYosef
new logo
OldCity
paragon
Ydiot
aman
shavit
sfarim
Rches
yedtech
Yesod
tapuz
hamadpis
Dor2000
roltag
HaMaayan
shekel
TelAviv
Valdman
Doortec
YosiAmb
Hish
stickler
sofer
Ravgon
imale
Hitech
AmOved
Previous Next Play Pause