מערכת ERP - לנהל את הארגון בצורה נכונה יותר

ניהול ארגון, קטן וגדול כאחד, מצריך התייחסות למגוון עצום של פרמטרים: הנהלת חשבונות, מכירות, רכש, קשרי לקוחות, ניהול שרות, לוגיסטיקה, מלאי ועוד ועוד. כדי לנהל את כל זה, כדי לבצע את עבודתו של הארגון על הצד הטוב והנכון ביותר, חשוב להיעזר במערכת אחת, שתנצח על הכול: מערכת erp. מערכת זו, הנחשבת לפופולאריות מאד בארגונים רבים בתחומים שונים, עוזרת בשיתוף המידע הרלוונטי בין כל הגורמים בארגון עצמו (או בין חלקם) ובעיקר בין בעלי התפקידים הבכירים. בעזרתה ניתן בכל רגע נתון לקבל תמונת מצב עדכנית ומקיפה מאד, ובהתאם לקבוע את הצעדים שבהם יש לנקוט.

יתרונות המערכת

כשבוחנים תוכנת ERP ארגונים שונים וגם בתי עסק, מגלים שהיא מביאה אתה יתרונות רבים, וזו גם הסיבה להיותה מבוקשת מאד בכל העולם, לרבות בישראל. בעזרת התוכנה ניתן להפיק דו"חות ניהוליים בכל רגע שרוצים, דו"חות המספקים לבעלי התפקידים השונים בארגון מידע חשוב אודותיה ואודות העובדים. אלה יכולים להיות דו"חות בנושאים כספיים, דו"חות מלאי, הזמנות ועוד. בזכות תוכנת erp  ניתן לנהל את הארגון או את העסק בצורה מסודרת ונכונה הרבה יותר. המערכת מאפשרת לנהל תהליכי עבודה מוגדרים מראש, תהליכים מובנים המונעים טעויות ואי הבנות. מעבר לכך, היא גמישה מאד ואפשר להתאים אותה באופן אישי לצרכי הארגון (אפשר, אם רוצים, להתאים אותה גם נקודתית לצרכיהם של המשתמשים).

קשה להתעלם מיתרון בולט וחשוב מאד שלה. בזכות היותה כלי לשיפור תהליכי העבודה, יכול הארגון ליהנות מרווחים גבוהים יותר לאור הכנסות רבות יותר. המערכות בארגון פועלות בצורה מסודרת בזכותה, מתעדכנות באופן שוטף, המלאי מגיע ליעדיו, יש שיפור ברמת האספקה ועוד. בנוסף, ניתן בעזרת המערכת לבצע בקרה באופן אוטומטי, על תהליכים שונים בארגון. הדבר מיושם לאחר תכנותה בהתאם לצרכים השונים ותוך התייחסות לבעלי התפקידים שבו. ובאשר לעלותה – בעבר היתה עלותה של המערכת גבוהה יחסית. היום המחירים ירדו משמעותית וניתן ליהנות מיתרונותיה הרבים מבלי להוציא על כך סכומי כסף גבוהים.

מעוניינים לשלב בעסק או בארגון שלכם תוכנה מסוג כזה הכוללת אינספור של כלים ומענה מצוין לצרכים רבים? חברת בינה מערכות ופתרונות בע"מ מתמחה בפיתוח תוכנות לניהול עסק, לרבות תוכנת erp. החברה תשמח לסייע לכם בכך ולספק לכם שירות ברמה גבוהה ומערכות שיותאמו באופן נקודתי לכל צורך וצורך. לפרטים, צרו קשר בטלפון 03-7361150

בין לקוחותינו

Mati
vis
Anak
shoar
gestlist
emnuel
eltron-2
ayalon
Barak
BarakHesh
Grafus
Hava
Hayam
manU
Modeen
Moshiko
MoshYosef
new logo
OldCity
paragon
Ydiot
aman
shavit
sfarim
Rches
yedtech
Yesod
tapuz
hamadpis
Dor2000
roltag
HaMaayan
shekel
TelAviv
Valdman
Doortec
YosiAmb
Hish
stickler
sofer
Ravgon
imale
Hitech
AmOved
Previous Next Play Pause