ניהול רצפת ייצור באמצעות תוכנת בינה

תוכנת בינה פותחה ושוכללה על ידי חברתנו במשך יותר משני עשורים, כך שתתאים לצרכיהם ולדרישותיהם הספציפיות של עסקים, מפעלים וחברות במגוון ענפי המשק. התוצאה ניכרת בין היתר במודולים ייחודיים של התוכנה, וביניהם מודול ניהול רצפת ייצור.

מודול מתקדם ויעיל
כאמור, מודול ניהול רצפת ייצור הוא אחד המוצרים שפיתחה חברתנו כחלק מתוכנת בינה בחלונות ERP. מדובר במודול המאפשר תכנון של הוראות ייצור ושיבוצן בהתאם לסדרי העדיפויות של מנהל הייצור ואנשי המכירות, תוך חישוב הדרישות וניהול המלאי על פיהן. זוהי מערכת מקיפה המתאימה לכל סוגי המפעלים והעסקים, אותה ניתן להפעיל באמצעות מסכי מגע וכן בעזרת אקדחי בר קוד. יתרונותיה טמונים בין היתר ביכולת ניהול יעילה ואפקטיבית של עלויות וכספים, רכש, חומרי גלם, קבלני משנה וכדומה, וזאת תוך הגברה של הרווחיות מבחינת עלויות וזמנים.

מודולים ומוצרים נוספים
חברת בינה אמונה על פיתוחם של פתרונות ניהול ממוחשבים רבים נוספים, המספקים מעטפת מלאה ללקוחותינו. בין היתר, הפתרונות שלנו כוללים ניהול מערכת שירות ותמיכה מרחוק בלקוחות, אפליקציה לטכנאי שירות, CRM, ניהול תמלוגים, הנהלת חשבונות כפולה, קליטת נתונים על ידי ברקוד והדפסות מדבקות בר קוד. כמו כן, תוכנת בינה כוללת מודולים ייעודיים נוספים לצד ניהול רצפת ייצור, כגון מודול לניהול פרויקטים, לניהול אחזקת בניינים, לבתי דפוס, ועוד.

למידע נוסף על ניהול רצפת ייצור באמצעות תוכנת בינה, ולביצוע הזמנות, פנו אל חברתנו בטלפון 03-7361150.

בין לקוחותינו

Mati
vis
Anak
shoar
gestlist
emnuel
eltron-2
ayalon
Barak
BarakHesh
Grafus
Hava
Hayam
manU
Modeen
Moshiko
MoshYosef
new logo
OldCity
paragon
Ydiot
aman
shavit
sfarim
Rches
yedtech
Yesod
tapuz
hamadpis
Dor2000
roltag
HaMaayan
shekel
TelAviv
Valdman
Doortec
YosiAmb
Hish
stickler
sofer
Ravgon
imale
Hitech
AmOved
Previous Next Play Pause