אודות בינה

חברת בינה מערכות תוכנה ופתרונות בע"מ הינה בית תוכנה, שנוסד בשנת 1990.

החברה שמשרדיה ממוקמים בגבעת שמואל, הינה חברה ותיקה, עם למעלה מ 30 שנות ניסיון, בתחום פתרונות ניהול לעסקים, החל מפתרונות פשוטים לעוסק זעיר ועד לתוכנת ERP מלאה וכוללת לניהול, שליטה ובקרה של העסק/מפעל/חברה על כל תכונותיו ומורכבויותיו.

לאור דרישות השוק הישראלי, ראתה החברה צורך בפיתוח תוכנה לניהול עסק אשר תתאים את עצמה לצרכים המשתנים של המשתמש. בהתאם, התוכנה מתאימה את עצמה לדרישות ושיטות העבודה של המשתמש.

בינה פותחה בהתאם לדרישות לקוחותיה ובהתאם לכך יתרונותיה העיקרים הם: ידידותיות, קלות תפעול, יעילות, אמינות וגישה חכמה לנתונים ושיפורים טכנולוגיים תמידיים.
יתרונה העיקרי של התוכנה הוא הגמישות שלה והאפשרות של חברת בינה להתאים את התוכנה למשתמש.
בהשאלה ניתן לומר כי בעוד תוכנות אחרות מוכרות חליפה ומנסות לשכנע את הלקוח להתאים עצמו לחליפה שלהם, חברת בינה תופרת את החליפה למידותיו ולצרכיו של הלקוח. אצלנו בחברה קוראים לזה TAILOR MADE ERP . כלומר, "נתפור" את התוכנה למידותיו ולצרכיו של הלקוח.

פרט למודולים ה"רגילים" של תוכנת ERP כגון : ניהול תהליכי שיווק, ניהול כספי, רכש ויבוא, מכירות, מלאי, ניהול רצפת ייצור, והנהלת חשבונות מלאה, לתוכנה מודולים ספציפיים וייחודיים לתחומי עיסוק שונים של לקוחותיה כגון : מודול ניהול בית דפוס, מודול ניהול הזמנות והמכלתן, מודול ניהול ציי רכב ואמבולנסים, מודולים לענף המחזור והניקיון, מודול לניהול פרויקטים ועוד…ועוד….

כמו כן, פותחו לאחרונה אפליקציות ל סמארטפון ו/או טאבלט המתממשקות ישירות לתוכנת בינה ומאפשרות פעילויות רבות און-ליין.

כאמור, במסגרת המוטו של החברה להתאים את התוכנה ללקוח ובמסגרת השיפורים המתמידים החברה פיתחה ומפתחת מודולים תוכנות ואפליקציות נוספים כל העת.

התוכנה מיועדת לחברות המעוניינות למחשב את תהליכי העבודה, לייעל אותם ולחסוך בעלויות.

דילוג לתוכן