בינה – מערכת ERP אחת לכל צרכי הארגון

בינה מערכות תוכנה ופתרונות בע"מ הינה אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום פתרונות התוכנה לעסקים, בית תוכנה בעל ניסיון של יותר משלושים שנה בתחום, שפיתח את תוכנת בינה, מערכת ERP המעניקה מענה מקיף לכל צרכי העסק.
למערכת בינה יותר משבע מאות לקוחות מרוצים בישראל, ביניהם משרד הבטחון, חברות יצרניות ונותני שירותים, בתי דפוס, חברות ניהול ואחזקה, מפעילי אמבולנסים פרטיים ומפעלים.

מערכת ERP בינה – לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר

ניהול ארגון מצריך התייחסות למגוון רחב של פרמטרים: הנהלת חשבונות, מכירות, רכש, קשרי לקוחות, ניהול שרות, לוגיסטיקה, מלאי, קשר ישיר עם עובדי החברה בשטח – אפליקציות לנייד ועוד. לצורך הבטחת ניהול יעיל של העסק, חשוב להיעזר במערכת אחת שתלווה את מכלול תהליכי העבודה בארגון, תסייע בשיתוף המידע הרלוונטי בין כל הגורמים בארגון ואף תאפשר קבלת תמונת מצב עדכנית ומקיפה בכל רגע נתון, וקבלת החלטות בהתאם.
מערכת בינה מאפשרת את כל אלו ועוד. בינה מהווה כלי לשיפור תהליכי עבודה ומאפשרת להגדיר תהליכים מובנים ומוגדרים מראש, ובכך למנוע טעויות אנוש. בעזרת המערכת ניתן גם לבצע בקרה אוטומטית על תהליכים שונים בארגון.

התאמה אישית לצרכי העסק

באמצעות המערכת ניתן לבצע פעולות הנהלת חשבונות, לצד ניהול חשבונות מתקדם ביותר, המשלב נקודת מבט עסקית וחשבונאית.
יתרון נוסף של המערכת טמון ביכולתה להתממשק לאתר הסחר של העסק. כך, בכל פעם שמתבצעת רכישה באתר העסק, נפתחת באופן אוטומטי הזמנה חדשה במערכת בינה ואף נשלחת הודעת SMS לעדכון מנהל המכירות בארגון.
מערכת בינה כוללת גם מודול CRM, בו ניתן לתעד את כל המידע הרלוונטי על לקוחות קיימים ו/או פוטנציאלים של העסק.
מודולים נוספים כוללים ניהול מלאי, ניהול ייצור, ניהול סניפים, ניהול ייבוא, מט"ח והדפסת מסמכים בלועזית ועוד.
חשוב לכם שהעובדים בעסק יתקשרו ביניהם?
בלחיצת כפתור אפשר לקיים צ'ט בין עובדים במערכת, ואף לקיים 'ישיבה' שתכלול מספר עובדים. הדבר רלוונטי בייחוד בתקופה זו, בה ארגונים רבים עברו לעבודה מרחוק.
האם תהליכי המכירה שלכם רווחיים?
בעת הפקת הצעת מחיר, המערכת מאפשרת לצפות בעלותו של כל רכיב בהזמנה ולבצע חישוב לרווח שיופק מהזמנה זו. מידע זה הינו חשוב לצורך הבנה באשר לרווחיות המכירות.

קיימת התממשקות מלאה בין המודולים השונים, דבר שהינו קריטי לצורך קבלת תמונת מצב מלאה על העסק ומניעת טעויות. כך לדוגמא, אם בכוונת הארגון להפיק הצעת מחיר למוצר מסוים, אך רכיב מסוים הנדרש לייצור המוצר, או המוצר עצמו, חסרים במלאי, אזי המערכת תתריע על כך.

שערוך מצב העסק וקבלת תמונת מצב תזרימי

"מנהלים מתקשים כיום לדעת מהו מצבו התזרימי של העסק".
בינה נותנת גם לכך מענה, ומציגה למקבלי ההחלטות בארגון תמונת מצב של כל הנתונים הרלוונטיים – סך המכירות בתקופה האחרונה ובהשוואה לשנים קודמות, כמות ההזמנות הפתוחות, גובה ההכנסות צפוי מלקוחות, חובות לספקים ועוד. נתונים אלו מתעדכנים בזמן אמת.
זהו כלי קריטי עבור המנהלים, שמשקף להם את מצבו התזרימי של העסק, הצפי מבחינת כיסוי חוב להון חוזר בעתיד הקרוב ומאפשר להם קבלת החלטות מושכלת ומבוססות נתונים.

 

מערכת גמישה וידידותית למשתמשים

לעסק שלכם יש צרכים ייחודיים?
גמישותה הגדולה של מערכת בינה מאפשרת התאמה אישית שלה לצרכי הארגון והמשתמשים.
חוששים ממורכבות השימוש במערכת?
המערכת הינה נוחה לתפעול וידידותית למשתמש. הדבר מתבטא בין היתר בפשטות שבמעבר בין מסכים במערכת, כאשר בלחיצת כפתור ניתן לעבור בין מסכים שונים ואף לצפות במסמכים הנמצאים בתוך דו"חות ולחזור לדו"ח. כמו כן, המערכת מאפשרת לשמור בתוכה מסמכים חיצוניים ואף התכתבויות ושרשורי מיילים, תחת כרטיס הלקוח או הספק. הדבר מקל על הגורמים השונים הארגון להבין היכן עומדת ההתנהלות מול כל לקוח ואף לצפות בהיסטוריית ההתקשרות עמו.

בעוד הטמעת מערכות ERP עלולה להגיע לעלויות של מאות אלפי שקלים, בינה הינה מערכת משתלמת גם מבחינת עלויות הטמעה.

דו"חות מנהלים

כלי נוסף וחשוב לקבלת מידע על מצב העסק ועל יעילות העובדים הינו דו"חות. לצד דו"חות בנושאים כספיים ודו"חות על מלאים והזמנות, ניתן להפיק דו"חות על מכירות חודשיות שבוצעו לפי מוצר, לפי לקוח, אזורי מכירה ומגוון פרמטרים נוספים. פילוחים אלו יכולים ללמד על פוטנציאל עסקי של מוצרי העסק, פוטנציאל מכירה באזור מסוים בארץ, ואף להסב את תשומת הלב של העסק לגבי לקוח 'רדום' ולפנות אליו לצורך חידוש הקשר והמכירות.

דילוג לתוכן